PHP fejlesztési vezető

PHP Entwickler XIII. kerület Ich bewerbe mich um die Stelle
Erscheinungsdatum: Montag, der 13. Mai 2019 ID: 1972-1

Tőkeerős, nagy múltú cégcsoport fejlesztő irodájába keresünk munkatársat PHP fejlesztési vezető munkakörbe.

Berufsfeld:
Entwickler
Fachrichtung:
PHP Entwickler
Arbeitsort:
XIII. kerület

Feladatok

  • Új webshopok fejlesztése ügyfelek számára, Magento 2 keretrendszerben.
  • Belső felhasználású webshopok és alkalmazások tervezése, fejlesztése.
  • Fejlesztő csapat felállításában való aktív részvétel.
  • Fejlesztők koordinálása.

Elvárások

  • Minimum 5 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat , referenciákkal.
  • Magento 2 keretrendszerben jártasság.
  • Php 5.x - 7.x és Relációs Adatbázis (MySQL/ORM) ismerete.
  • MVC és OOP alapos ismerete.
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (gitlab).
  • Frontend technológiák ismerete HTML5, CSS, Javascript, webes szabványok.
  • Legalább egy modern PHP keretrendszer ismerete (Symfony előny).

Előnyök

  • Szakmai angol nyelvtudás,
  • Nyílt kommunikáció,
  • Önállóság,
  • Csapatmunkára való alkalmasság,
  • Fontos, hogy munkavégzésed során a kiváló minőség elérését célozd.

Amit ajánlunk

  • Stabil, versenyképes fizetés,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Izgalmas projektek, kihívást jelentő munka, szakértői csapat támogatásával,
  • Fiatal, lelkes csapat,
  • Folyamatos fejlődési, illetve tanulási lehetőség,
  • Modern munkakörnyezet.

Bewerbung mit LinkedIn

Der schnellste Weg der Bewerbung, nur ein paar Klicks

Ich bewerbe mit mein LinkedIn Profil

Bewerbung um die Stelle

Haben Sie Fragen?Wir helfen! Bitte wählen sie die folgende Telefonnummer!+43 1 516 333822

Bezárás