Nemzetközi pénzügyi kontroller – német nyelvtudással

Sonstiges Budapest Ich bewerbe mich um die Stelle
Erscheinungsdatum: Montag, der 12. März 2018 ID: 1751

Budapesti munkavégzésse, IT pénzügyi kontrollert keresünk partnerünk szoftverfejlesztési projektjeiért felelős pénzügyi csapátba napi operatív kontrolleri feladatok ellátására. VIRTUÁLIS MUNKAVÉGZÉS lehetséges Szegedről, Pécsről vagy Debrecenből.

Berufsfeld:
Sonstiges
Fachrichtung:
Arbeitsort:
Budapest

Feladatok

  • Hó végi / év végi zárási folyamatok támogatása
  • Riportolási és ellenőrzési feladatok
  • Terv - tény elemézs, az eltérések tisztázása az üzleti csapattal
  • Eltérések és/vagy problémák feltárása és tisztázása
  • Költségstruktúra-elemzés készítése
  • Havi értekezletek előkészítése. Havi és éves jelentések készítése
  • Szoros együttműködés más pénzügyi területekkel és az üzleti oldallal

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, üzleti adminisztráció / közgazdaságtan területen
  • Minimum három év tapasztalat pénzügyi controllerként, IT terület előny
  • Főkönyvi feladatokkal és hó végi / év végi zárással kapcsolatos tapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek, valamint kontrolling folyamatok és eljárások ismerete
  • Jó problémamegoldó, analitikai, technikai, informatikai és numerikus képességek
  • SAP FI modul felhasználói szintű ismerete
  • Haladó MS-Office ismeretek (Excel, Outlook, Powerpoint)
  • Hajlandóság virtuális teamben való munkavégzésre
  • Utazási hajlandóság különösen a kezdeti, képzési időszakban
  • Német: tárgyalási szint
  • Angol: társalgási szint

Bewerbung mit LinkedIn

Der schnellste Weg der Bewerbung, nur ein paar Klicks

Ich bewerbe mit mein LinkedIn Profil

Bewerbung um die Stelle

Änliche Jobs

Sonstiges

CAFM Work Control administrator

Arbeitsort Pápa
Sonstiges

Product Manager- Payments (m/f)

Arbeitsort Vienna
Sonstiges

IT Auditor with English knowledge

Arbeitsort Budapest
Sonstiges

Change manager

Alle Angebote/Stellen

Haben Sie Fragen?Wir helfen! Bitte wählen sie die folgende Telefonnummer!+43 1 516 333822