IT projektvezető

Sonstiges Budapest Ich bewerbe mich um die Stelle
Erscheinungsdatum: Dienstag, der 9. April 2019 ID: 2064-2

Ügyfelünk szoftverfejlesztés területén több, mint egy évtized óta sikeresen működő informatikai vállalkozás, számos innovatív integrációs és fejlesztési projektben vesznek részt, megoldásaikat Luxemburgtól egészen Japánig használják ügyfeleik. Mint Pályázati IT Project Manager felelős lennél pályázatok írásáért és az elnyert IT projektek megvalósulásáért, képviselnéd az ügyfelünket nagyvállalati ügyfeleik egyedi szoftverfejlesztési projektjeiben, miközben napi szinten együttműködnél egy igazán agilis csapattal.

Berufsfeld:
Sonstiges
Fachrichtung:
Arbeitsort:
Budapest

Feladatok

  • Pályázati dokumentációk készítése
  • Elnyert pályázatokat menedzselése
  • Az újabb technológiákkal dolgozó fejlesztő csapat (a Scrum Masterrel karöltve) napi szintű támogatása és segítése a legoptimálisabb eredmény elérésében
  • A valós üzleti folyamatok értelmézése, felmérése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, informálódás a projekt menetével, és a fejlesztési lehetőségekkel kapcsolatban

Elvárások

  • Tapasztalat pályázatírásban, pályázatok menedzselésében és/vagy adminisztrációjában, illetve Project Manager / Business Analyst / Product Owner munkakörben
  • Agilis módszertan ismerete
  • Szoftverfejlesztési projektekben való jártasság
  • Angol nyelvtudás (mert vannak külföldi ügyfeleink)
  • Eredményorientáltság

Előnyök

  • Scrum Master / Product Owner / Project Manager certificate
  • Tapasztalat Business Analyst munkakörben
  • Atlassian JIRA és a Confluence ismerete

Bewerbung mit LinkedIn

Der schnellste Weg der Bewerbung, nur ein paar Klicks

Ich bewerbe mit mein LinkedIn Profil

Bewerbung um die Stelle

Haben Sie Fragen?Wir helfen! Bitte wählen sie die folgende Telefonnummer!+43 1 516 333822

Bezárás